Szukaj
Zamknij to pole wyszukiwania.

7 najlepszych zawodów w pisaniu online bez inwestycji w 2024 r

Ujawnienie podmiotu stowarzyszonego: Z pełną przejrzystością – niektóre linki na naszej stronie są linkami partnerskimi, jeśli użyjesz ich do dokonania zakupu, zarobimy dla Ciebie prowizję bez dodatkowych kosztów (żadnych!).

Czy szukasz pracy polegającej na wprowadzaniu danych online, która nie wymaga dużych nakładów finansowych z góry ani długiego procesu aplikacyjnego?

W przypadku wielu stanowisk pisania konieczne jest inwestowanie w kosztowne narzędzia, takie jak komputery i oprogramowanie, aby poprawnie wykonać tę pracę.

Aby zarobić dodatkowe pieniądze, możesz wprowadzać dane w zaciszu własnego domu, korzystając z kilku organizacji zatrudniających pracowników zdalnych.

Najpierw zajmiemy się pytaniem, które prawdopodobnie pojawia się częściej niż jakiekolwiek inne.

Do jakiego poziomu będę potrzebować wcześniejszego doświadczenia?

Zadania pisania w domu są idealne dla osób o szybkich palcach i dobrej dokładności. Ponadto oczekują, że będziesz mieć doskonałe umiejętności pisania.

Nierealistyczne jest założenie, że kilka pierwszych zleceń związanych z pisaniem w Internecie będzie bardzo opłacalnych.

Ponadto istnieje kilka sugerowanych umiejętności, które zwiększą Twoje prawdopodobieństwo odniesienia sukcesu finansowego.

  • Niezbędna jest także szybkość i dokładność pisania na klawiaturze.
  • Jeśli chodzi o transkrypcję plików audio, talent do słuchania jest zaletą w świecie pisania.
  • Co więcej, będą oczekiwać od Ciebie wyższych standardów języka, ortografii i interpunkcji.
  • Potrzebujesz także wiedzy technicznej, aby korzystać ze standardowych programów do pisania, takich jak Microsoft Word, Notatnik i inne.

Aby móc działać, czego potrzebuję?

Rozpoczęcie pracy na maszynie nie wymaga żadnych nadzwyczajnych umiejętności. Wystarczy dostęp do Internetu, komputer i umiejętność szybkiego pisania.

Ponadto podczas pisania sprawdzaj, czy nie ma literówek i błędów gramatycznych. My radzę używać gramatyki aby natychmiast to poprawić.

Miliony ludzi na całym świecie korzystają z Grammarly, usługi dostępnej bezpłatnie z opcjonalnymi funkcjami premium.

Gdzie szukać pozycji do pisania online?

Pierwszym krokiem na drodze do rozpoczęcia pracy z pisaniem online jest podjęcie decyzji, jakim rodzajem pracy jesteś zainteresowany. Miejsc pracy jest mnóstwo w obecnej gospodarce (szczegółowe opisy znajdują się poniżej.).

Oznacza to wybór ścieżki kariery zgodnej z Twoim zestawem umiejętności, dostępnością czasu i obszarami osobistych zainteresowań.

Kiedy już ustalisz model swojej pracy, czas zacząć szukać stron internetowych ogłaszających oferty pracy w tej dziedzinie.

Aby przesłać zadania, konieczne jest założenie konta w większości serwisów.

Następnie, po wykonaniu zadania, otrzymasz płatność za pomocą PayPal lub Payoneer, więc zarejestruj konto i kontynuuj.

7 najlepszych ofert pisania online bez inwestycji

Poniżej znajduje się kilka przykładów możliwych możliwości zatrudnienia poprzez Internet w domu.

1. Mikrozadania

Dzięki setkom dostępnych projektów łatwego pisania może to być jedno z najlepszych zadań pisania online. I będą na Ciebie liczyć, że zrobisz to na czas.

Po prostu zaloguj się do dowolnego z najlepszych strony internetowe z mikro ofertami pracy korzystając z informacji o koncie i zapoznaj się z dostępnymi zadaniami pisania/pisania. Wybierz czynność, którą wolisz podjąć.

Przegląd mikropracowników

Pamiętaj, że kwota pieniędzy, którą zarabiasz za każde zadanie, jest różna; może to zależeć od tego, ile słów napiszesz, ile czasu poświęcisz na przeglądanie materiału, jak szybko piszesz, jak dobrze wybierasz i kończysz projekty i nie tylko.

Strona internetowa oferuje szeroką gamę możliwości zatrudnienia. Możliwość dokładnego i szybkiego wprowadzania danych jest bardzo pożądana.

Jednak mikropracownikiem można zostać nawet bez dużego doświadczenia. Twoje pieniądze najprawdopodobniej zostaną przesłane na Twoje konto PayPal.

2. Oferty pracy w ankietach internetowych

Reakcja klientów na produkt jest kluczową informacją dla każdej firmy. Następnie mogą udoskonalić produkt w oparciu o wkład swojej grupy docelowej.

Dzięki takiemu podejściu produkt będzie w stanie wyprzedzić rywali i dostać się na sam szczyt. Odwiedź najpopularniejsze witryny z ankietami i podziel się tam swoją opinią.

Po dostarczeniu im wszystkich informacji i odpowiedzi, o które prosili, możesz ich wysłać.

Witryny z ankietami Swagbuck

Użyjmy Swagbucks jako przykład. To jedna z najbardziej aktywnych społeczności ankietowych w Internecie. Jako dodatkowy bonus, wcześniej wypłacali konsumentom tysiące dolarów za wypełnianie krótkich (lub długich) ankiet.

Szukając najbardziej renomowanej firmy zajmującej się ankietami online, prawdopodobnie natkniesz się na mnóstwo wyników. Ale jak odróżnić prawdziwe od podróbek?

Jeśli chcesz znaleźć najpopularniejsze witryny z ankietami, możesz to zrobić tutaj. Kontynuuj korzystanie z najlepszych witryn z ankietami, aby zarabiać pieniądze.

Te witryny z ankietami wypłacią Ci pieniądze za pośrednictwem PayPal lub bezpośrednio na konto bankowe.

3. Wpis Captcha

Oferty pracy związane z wpisem captcha możesz znaleźć w wielu różnych firmach. Zarobki z pisania i rozwiązywania problemów metodą captcha online często wahają się od 1 do 3 dolarów za godzinę.

Znajdź captcha i wpisz odpowiedzi w polu. Gdy wymagane jest captcha, pojawi się galeria zdjęć, którą możesz wprowadzić.

Jako praca może zaliczać się do najlepszych i najłatwiejszych. Jest to wykonalne, nawet jeśli nigdy wcześniej nie miałeś do czynienia z pisaniem.

4. Testerzy stron internetowych

Jeśli zaakceptujesz ofertę firmy, Twoim zadaniem będzie ocena witryny od początku do końca, sprawdzając wszystko, od strony głównej po poszczególne przyciski.

Ponadto będziesz zobowiązany do przesłania odpowiedzi na szereg pytań dotyczących Twoich doświadczeń i tego, jak dobrze poszło na ich stronie internetowej, a wszystkie one odnoszą się do Twoich wyników.

Testowanie należy przeprowadzić na ich stronie internetowej, co może być czasochłonne.

Musisz przesłać swoje rozwiązanie i poinformować ich o problemach, które napotkałeś w ich witrynie. Zazwyczaj możesz spodziewać się, że ukończenie każdego z nich zajmie Ci od 10 do 20 minut.

5. Transkrypcjonista

Transkrypcjonistka to wyszkolona maszynistka, która tłumaczy mówione lub nagrane słowa na tekst. Firma świadczy usługi transkrypcji z różnych dziedzin, w tym opieki zdrowotnej, prawa i nie tylko.

Rozpoczęcie pracy jako transkrypcjonista wymaga solidnych umiejętności badawczych i korekcyjnych.

Na wypadek, gdybyś zastanawiał się nad wejściem do branży transkrypcyjnej. Następnie będziesz musiał wydać trochę gotówki na zestaw słuchawkowy i szybkie łącze internetowe.

Jednak dzięki tym możliwościom online można zarabiać pieniądze.

6. Pisanie niezależne

Możesz zarabiać pieniądze jako niezależny pisarz, jeśli masz szybkie łącze internetowe i dobre umiejętności komunikacyjne.

Miliony niezależnych wykonawców reklamuje swoje usługi na platformach takich jak Fiverr, UpWork i Freelancer.

Jeśli chcesz zająć się tą dziedziną, powinieneś dobrze wiedzieć, co będziesz robić i jak zmaksymalizować zasięg postu na blogu.

Pisanie na zlecenie — najlepsze prace związane z pisaniem online bez inwestycji

PC: PIXABAY

Nawet jeśli dopiero zaczynasz, możesz zarobić co najmniej 5 dolarów za każdą ukończoną pracę. Niezależni pisarze często pobierają 30 dolarów za zadanie.

Gdy już ugruntujesz swoją pozycję kompetentnego pisarza, za każde zadanie możesz pobrać aż 75 dolarów.

Znajomość trendów rynkowych, badania słów kluczowych i analiza konkurencji jest niezbędna dla każdego niezależnego pisarza.

Poza tym, jeśli chcesz iść do przodu, Pisanie SEO dla klientów zawsze będzie plusem. Niezależne pisanie to świetny sposób na zaangażowanie się, a dołączenie nie wiąże się z żadnymi kosztami.

7. Pisanie treści

Autorzy treści mogą zarabiać na przyzwoite życie, pisząc angażujące teksty, dopracowując prace swoich kolegów i korygując prace innych.

Dlatego oczywiste jest, że firmy stale poszukują świeżych autorów, którzy przejmą obowiązki związane z marketingiem treści.

Firmy mogą w ten sposób zwiększyć swój ruch i potencjał sprzedaży i potencjalnych klientów. Umiejętność dobrego pisania i korekty to dwa podstawowe talenty każdego autora treści.

Pisanie treści — najlepsze prace związane z pisaniem online bez inwestycji

PC: PIXABAY

Będą zarówno autorzy treści godzinowych, jak i projektowych. Pisarze zatrudnieni na pełen etat otrzymują regularne wypłaty od swoich pracodawców.

Kiedy aplikujesz na stanowisko autora treści, dział HR prawdopodobnie poprosi o próbki Twojej poprzedniej pracy. Posiadanie portfolio, w którym będzie można zaprezentować swoje prace, jest niezbędne.

Utwórz witrynę WordPress zawierającą tylko jedną stronę, uwzględnij swoje poprzednie posty i dodaj wszystko, co chcesz. Następnie możesz pochwalić się swoją pracą światu w formie portfolio online.

Aby dostać się do grona pisarzy, musisz świadczyć bezpłatne usługi, takie jak artykuły skierowane do klientów i blogi gościnne.

Korzyścią jest to, że więcej osób zobaczy Twoją pracę.

Szybkie linki:

Wniosek: najlepsze prace związane z pisaniem online bez inwestycji 2024

Przyjrzałeś się teraz niektórym z najlepiej płatnych stanowisk pisania dostępnych online, bez konieczności płacenia z góry.

W ciągu kilku dni lub tygodni możesz zacząć z nich korzystać i otrzymywać płatności. Ponadto istnieje wiele innych możliwości zatrudnienia.

Zapewnia to pracę polegającą na pisaniu online z przyzwoitą pensją i elastycznymi godzinami pracy. Osiągnij komfortowy poziom wypowiedzi pisemnej. Aby pomóc Ci zajść daleko w zawodzie pisarskim.

Jak zawsze, doceniamy Twój czas i zainteresowanie i mamy nadzieję, że ten post okazał się pouczający i zabawny.

Jeśli tak, możesz spróbować opublikować go na Twitterze lub udostępnić na Facebooku.

Jitendra

Jitendra Vaswani jest założycielem SchematNinja Wtyczka WordPress, przed SchemaNinja jest założycielem wielu internetowych blogów marketingowych BlogerzyPomysły.comDigiexe.com. Jest odnoszącym sukcesy specjalistą ds. marketingu internetowego i wielokrotnie nagradzanym konsultantem ds. marketingu cyfrowego. Jako odnoszący sukcesy bloger i marketer cyfrowy pojawiał się w HuffingtonPost, BusinessWorld, YourStory, Payoneer, Lifehacker i innych wiodących publikacjach. Jitendra Vaswani jest również częstym mówcą i ma ponad 8-letnie doświadczenie w dziedzinie marketingu cyfrowego. Sprawdź jego portfolio ( jitendra.co). Znajdź go na Twitter, & Facebook.

0 Akcje
Tweetnij
Pin